м. Київ, пр. Валерія Лобановського, буд. 39 А
Будівельна компанія SGroup
Раді, що ви зацікавилися історією нашої компанії. SGroup (ТОВ "С.Груп») - молода амбіційна компанія, у складі якої зібралися висококласні фахівці в галузі будівництва та ремонту. У кожного співробітника компанії великий і багаторічний досвід успішної реалізації проектів на різних стадіях, від проекту до здачі в експлуатацію. Ми цінуємо довіру наших клієнтів. Накопичений досвід дозволяє нам заявити про себе, як про високопрофесійну компанію, здатну на втілення складних архітектурних і дизайнерських рішень. Ми відповідаємо за якість і терміни виконання поставлених завдань. Нас рекомендують партнерам і друзям. З професіоналами працювати легко! МЫ завжди готові взяти насебе всі турботи по проекту.
Зв’язатись з нами

Ми пропонуємо

Кажуть, що ремонт не можна закінчити, його можна тільки припинити. Рік за роком ми доводимо протилежне - довіртеся професіоналам і будьте спокійні. Якість, терміни, результати - ось три кити, на яких тримається філософія нашої компанії.

На допомогу Вам не тільки кращий сервіс, а й:

Досвід
Матеріали
Терміни
Спеціалісти
Договір
Гарантія
Клієнти
Завершені проекти в 19 містах України
43
комерційних об’єкти
більше
120000
M 2
комплексних оздоблюваних робіт
115
спеціалістів

Проекти

Академія Сучасної Освіти «А +» у Києві
Головний офіс ПрАТ «ІНГ Банк Україна» в Києві
Центр Педіатрії розвитку «ОСОБЛИВІ»
Пивоварня Syndicate Beer and Grill в районі Арсенальної
ПУМБ. Головний офіс підрозділу IT в Україні
Ресторан Villa Riviera

Клієнти

  • — ТРЦ «Lavina Mall»
  • — ТРЦ «Sky Mall»
  • — ПАТ «ПУМБ»
  • — ПАТ «ТПЦ»
  • — «ВЕЛМАРТ»
  • — «Цитрус»
  • — Фоззи Групп
  • — «Etam»
  • — «Waikiki»
  • — «ZARA»

Відгуки наших клієнтів

ТОВ «ПЕСТО СТАР»
ТОВ «ПЕСТО СТАР»
Директор ТОВ «ПЕСТО СТАР» Кузнецов А.І.

Компанія «Песто Стар» успішно співпрацює з компанією ТОВ «С.ГРУП» по виконанню ремонтно-будівельних робіт. За даний період співпраці були реалізовані комплексні ремонтні роботи, у ході реалізації яких співробітники ТОВ «С.ГРУП» зарекомендували себе висококваліфікованими спеціалістами, які спроможні якісно та в оптимальний термін вирішувати поставлені задачі. У своїй діяльності ТОВ «С.ГРУП» у повному обсязі притримується основних принципів ділової співпраці та взаємних домовленостей. Високий професіоналізм, оперативність у прийнятті рішень поставлених задач та індивідуальний підхід до клієнта, дозволяє нам рекомендувати ТОВ «С.ГРУП» у якості надійного партнера.

ТОВ «МДТ Груп»
ТОВ «МДТ Груп»
Директор ТОВ «МДТ Груп» Никитюк Д.В.

ООО «С.Груп» является нашим партнером в области строительства и архитектуры в течение 8 лет. За это время ООО «С.Груп» показала свою способность с полной ответственностью подходить к поставленным задачам, выполнять работы качественно и в срок. Отличительной чертой работы ООО«С.Груп» является высокий профессионализм, организованность сотрудников компании и сильный командный дух.

Рекомендуем ООО «С.Груп» как надежного и стабильного делового партнера.

Є запитання?
Зв’яжіться з нами і отримайте детальну консультацію.
Телефон
Пошта
Як до вас звертатись?
Телефон
Пошта